1. Saada e-mail aadressile aldo.tera@eesti.ee.
2. Kirjuta, mis pilti (piisab pildi ees olevast numbrist), kui suurt ning mis viimistlusega soovid.
3. Kirjuta enda nimi, aadress, telefon (vajalik arve koostamiseks ning kulleril sihtkoha leidmisel).
4. Hinnad sisaldavad saatekulu 6 EUR (ELS kuller). Kui soovid ise Tallinnas (Mustamäe) järgi tulla, siis pane see kirja ja pildid on selle võrra soodsamad. Väiksemate piltide puhul on võimalik lisaks kasutada ka Eesti posti pakki, Smartpost ja Post24 teenuseid.
5. E-maili peale saadetakse arve. Peale arve tasumist läheb pilt trükkimisse. Tavaliselt valmivad pildid 5 tööpäeva jooksul.
 
Teenust pakub Fototera OÜ, reg.nr.: 12911480.
Pildi suurus Suurus Fotopaber Fotokapa Raamitud kapa Fotolõuend
30 x 20 A4 32 36 50 44
45 x 30 A3 45 51 64 58
60 x 40 A2 72 81 96 92
90 x 60 A1 96 113 133 127
120 x 80 A0 130 161 191 186
150 x 100 B0 160 230
Fotolõuend


Fotolõuend on alati pingutatud alusraamile. Alusraame on kahes suuruses 20 mm ja 40mm paksuseid. Paksem 40mm alusraam toob pildi rohkem seinast eemale muutes selle ruumilisemaks ja efektsemaks. Lisaks lisab see raamile (eriti suurtes formaatides) vajalikku jäikust. Lõuendit on võimalik tellida ka lakituna. Lakk tekitab lõuendi pinnale läbipaistva katte, mis muudab värvid kontrastsemaks ning pildi pinna pisut sätendavaks.
 
Seinale riputamine

Väiksematel piltidel on keskel üks riputi, suurematel piltidel kaks riputit nurkades. Kahe riputiga piltidel on kaasas regulaatorid, millega on pilti mugav seinal sirgeks sättida.
Fotopaber
Vaikimisi kasutatakse poolmatti fotopaberit mis on ideaalne kombinatsioon vähesest peegeldusest, vastupidavusest ja väga avarast värviruumist. Fotopaber sisalda optilisi valgendeid, seetõttu pilt ei kolletu ajaga. Kui soovid pilti läikivale fotopaberile anna sellest eraldi teada!
Fotokapa
Fotokapa on kergele alusplaadile kleebitud foto. Võimalik tellida nii poolmati kui läikiva pinnaga fotopaberil. Vaikimisi trükitakse poolmatile fotopaberile. Pilt liimitakse 10mm kapa alusplaadile. Võimalik tellida ka 5mm plaadile. Pildi taha on lisatud riputuskonksud või riputustross.
Raamitud fotokapa

Raamitud fotokapa puhul on fotokapale ümber pandud alumiiniumist raam. Raame on võimalik valida erinevate värvidega: must, hõbedane, valge, kuldne, pronks, punane.Fotokapale kleebitud pilt väga kerge ja nii piisab selle riputamiseks väga väikesest naelakesest või kahepoolsest teibist. Fotokapa suurim miinus on vastupidavus – suuremas formaadis hakkab pilt kaarduma. Samuti on pildi servad suhteliselt õrnad, kui pildile kogemata kõvema asjaga pihta minna, või kui pilt juhtub kukkuma, on defektid kerged tekkima. Selle vastu aitab pildi raamimine ehk raamitud fotokapa.Raamimata fotokapat on soovitatav vältida kui pilt on suurem kui 60x90cm.
Fototapeet

Pilte on võimalik tellida ka fototapeedina. Kirjuta mis pilti soovid ning kui suur on seina pind, siis saab välja arvutada sobiva paanide laiuse ning summa.
Saatekulu

  • Saab tulla ise järgi Tallinnas Mustamäel eelneval kokkuleppel.
  • SmartPOST ja Post24 3€. Suuremate piltide puhul, mille saatmiseks on vajalik kõige suurem kapp, on saatmise tasu 5€.
  • Eesti Posti pakk 4€.
  • ELS kuller 6€, olenemata tellimuse suurusest. Parim valik just suurte fotode ja lõuendite puhul. Kuller toob pildid koju kätte.
Erilahendused

Erilahendused, soovid pilti trükisesse vms, siis küsi pakkumist aldo.tera@gmail.com.